Novinky

05.03.2014 14:38

Vytvořena nová značka Nina Ricci v sortimentu Doplňky.

05.03.2014 14:38

Vytvořena nová značka Paul Christophe, Hype, Eden Rose, Verde, Axel, TATU, Philippe Carat, Bagutti, Patouchka v sortimentu Oblečení.

05.03.2014 14:38

Založen nový obchod Dámská móda MarLen (Středočeský kraj, okres Kladno).

16.12.2012 10:39

Založen nový obchod Zlatnictví Beny (Praha).

16.12.2012 10:31

Založen nový obchod Domi bags (Praha).

16.12.2012 10:31

Vytvořena nová značka Benetton v sortimentu Doplňky.

16.12.2012 10:23

Založen nový obchod Dům módy (Praha).

Všechny novinky

Nápověda (FAQ)

Co mám dělat, když mi nepřišel notifikační email?

Pokud vám po registraci nového uživatelského účtu nepřišel na zadaný email aktivační kód, pak vyčkejte několik minut a zkontrolujte i složku s nevyžádanou poštou a koš.

Pokud email nepříjde do hodiny od registrace nebo jste ho omylem smazali, pak si nechte aktivační kód zaslat na email znovu. Stačí se přihlásit do systému pomocí emailu, který jste zadali při registraci a přihlašovacího hesla, které jste zadali tamtéž. Systém vám po úspěšném přihlášení okamžitě oznámí, že nemáte aktivovaný účet a jediné, co můžete udělat je nechat si znovu zaslat aktivační kód.

Pokud vám aktivační kód na email opět nedorazí ani není ve složce s nevyžádanou poštou, pak zkontrolujte, zda jste zadali emailovou adresu opravdu správně. Pokud jste zadali emailovou adresu chybně, pak není možné tento účet již nikdy aktivovat a bude po uplynutí 24 hodin smazán. Poté ho můžete zaregistrovat znovu s platnou emailovou adresou.

Pokud jste si jisti, že jste emailovou adresu zadali správně a email vám ani hodinu po provedení registrace nepřišel, pak nás prosím kontaktujte na adrese admin@prokazdyden.cz.

Jak mohu hodnotit kvalitu obchodů?

Kvalitu obchodů, u nás na projektu, může hodnotit každý registrovaný uživatel a to za pomoci tlačítka "Hodnotit", které se nachází vpravo nahoře u každého detailu obchodu.

Po stisku tohoto tlačítka se otevře modální okno s možnostmi hodnocení obchodu. Hodnocení se provádí za pomoci hvězd 0 - 5, přičemž 0 je naprosto žalostná kvalita a lze jí dosáhnout nevyplněním žádné hvězdy nebo stiskem uplakaného smajlíka (Smajlík).

Jak mohu změnit své hodnocení kvality obchodu?

Je samozřejmé, že kvalita každého obchodu se s postupem času mění a hodnocení obchodu, které jste nám do projektu zadali již nemusí dobře odrážet jeho současný stav. S tím jsme samozřejmě počítali a své hodnocení obchodu můžete kdykoliv změnit.

Hodnocení obchodu lze samozřejmě vylepšit i zhoršit a provedete to naprosto stejně jako když jste obchod hodnotili původně (tlačítkem "Hodnotit" vpravo nahoře u detailu obchodu). Modální okno se nyní neotevře prázdné, nýbrž bude již zobrazovat vaše poslední hodnocení tohoto obchodu, které hodláte změnit.

Změnit své hodnocení obchodu můžete libovolně krát, klidně se změnou každé prodavačky. Pro lepší orientaci v hodnoceních, které jste již na stránkách provedli se můžete podívat na seznam všech svých hodnocení v detailu uživatelského účtu.

Jak mohu do projektu přidat nový obchod?

Nové obchody mohou do projektu přidávat naprosto všichni registrovaní uživatelé. Nepřidávají se pouze vlastní obchody uživatelů, nýbrž naprosto všechny obchody s módou, které mají uživatelé ve svém okolí a chtějí se o ně podělit s ostatními uživateli.

Pro přidání nového obchodu slouží jednoduchý průvodce, jehož vyplnění nezabere více jak 5 minut. Naleznete ho na stránce se základním vyhledáváním obchodu, kde je vpravo nahoře tlačítko "Přidat obchod", které vás přesměruje přímo na přidání obchodu.

Tento průvodce obsahuje celkem 5 potřebných kroků, z nichž se prosím snažte vyplnit možná co nejvíce údajů. Všimněte si také adresy, která se vám vygenerovala při příchodu na tohoto průvodce. Díky ní je možné přidávání obchodu kdykoliv přerušit a pokračovat v něm později, po opětovném přihlášení a znovu zadání této adresy do prohlížeče. Tato adresa je platná 24 hodin od počátku zadávání obchodu nebo do okamžiku, kdy obchod kompletně vyplníte a pamatuje si pouze potvrzené obrazovky.

Každé přidání obchodu podléhá schvalovacímu procesu, který provádějí naši pracovníci. Ti by měli každý obchod schválit nebo důvodně zamítnou do 48 hodin od potvrzení obchodu jeho zadavatelem. Zda byl vámi zadaný obchod schválen nebo zamítnut se dozvíte na stránce se seznamem všech vámi zadaných obchodů v detailu uživatelského účtu.

Nemohu k obchodu nahrávat fotografie, jak je to možné?

Každý obchod má maximální limit 10 nahraných fotografií, pokud tohoto limitu dosáhnete, systém vás již nenechá nahrát žádné další fotografie k tomuto obchodu.

Pro nahrávání fotografií k obchodům je v současné době striktně vyžadován Adobe Flash plugin nainstalovaný v uživatelově prohlížeči. Ten si můžete zdarma stáhnout ze stránek Adobe.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Jak mohu v projektu upravit stávající obchod?

Beta Tato funkcionalita bohužel není v současné době ještě funkční, ale bude k tomu sloužit tlačítko "Upravit" nacházející se vpravo nahoře u detailu každého obchodu. To přesměruje obchod zpět do průvodce, jako při jeho zakládání a bude možné, zde změnit všechny potřebné informace. Tato akce bude opět podléhat schválení, stejnému jako při přidávání obchodu.

Obchody budou moci upravovat všichni registrovaní uživatelé s vyjímkou obchodů, nad kterými převezmou patronát jejich majitelé.

Jak mohu v projektu nahlásit neexistující obchod?

Beta Tato funkcionalita bohužel není v současné době ještě funkční. Kontaktujte prozatím správce obchodů info@prokazdyden.cz.

Jak mohu do projektu přidat novou značku?

Novou značku lze do projektu přidat pouze při zadávání nového obchodu. Hned ve druhém kroku, průvodce pro přidání nového obchodu, zvaném "Značky", k tomu slouží kolonka "Nová značka". Zde vyberete zařazení nové značky do určitého sortimentu a zapíšete její název. Pokud potřebujete zadat stejnou značku pro různé sortimenty zboží, pak jí musíte zadat několikrát, vždy pro jiný sortiment.

Nové značky mohou přidávat, stejně jako obchody, všichni registrovaní uživatelé. Značka se sice okamžitě objeví u zadáváného obchodu, nicméně bude stále ještě podléhat schvalovacímu procesu, který provádějí naši pracovníci. Ti by měli každou značku schválit nebo důvodně zamítnou do 48 hodin od potvrzení obchodu jeho zadavatelem. Zda byla vámi zadaná značka schválena nebo zamítnuta se dozvíte na stránce se seznamem všech vámi zadaných značek v detailu uživatelského účtu.

Jak mohu v projektu upravit nebo smazat stávající značku?

Nemůžete, značky jsou po schválení neměnné.

Jak mohu k obchodu přidávat probíhající slevy a akce?

Nemůžete, probíhající slevy a akce může u obchodu spravovat pouze jeho registrovaný majitel.

Jak mohu k obchodu přidat slevový leták nebo katalog?

Nemůžete, aktuální slevový leták nebo katalog pro online prohlížení, může k obchodu zadávat pouze jeho registrovaný majitel.

Jak se mohu stát majitelem obchodu?

Beta Registrace majitele obchodu s sebou, u nás na projektu, ponese spousty výhod, jakými jsou například: vedení aktuální slev, vedení aktuálních slevových akcí obchodu, nahrávání aktuálních letáků či katalogů pro online prohlížení na tomto webu, zablokování obchodu pro změnu ostatními uživateli, nastavování hlavní fotky obchodu, výběr primárně zobrazovaných značek, volení pořadí fotek, odebírání informací o hodnocení obchodu uživateli, zobrazování kvality obchodu na svých stránkách, nastavování reklamních akcí zaměřených na konkrétní zákazníky v rámci tohoto projektu a mnoho dalšího. Avšak v současné době bohužel není možné provést registraci majitele obchodu, vyčkejte prosím na rozsvícení položky "Majitelé" mezi odkazy v patičce stránky.

Lze zobrazit hodnocení z prokaždýden na webu obchodu?

Beta V současné době bohužel nelze, nicméně registrovaní majitelé obchodů tuto možnost do budoucna míti budou přes zveřejněné API tohoto projektu. Vyčkejte prosím na rozsvícení položky "Vývojáři" mezi odkazy v patičce stránky.

Používejte stránky naplno
Registrace je zadarmo a nezabere víc než 3 minuty.
login
Odebírejte novinky
Pomocí kanálu RSS nebo si sestavce vlastní newsletter.
login
Spravujte obsah
Nenašli jste zde nějaký obchod? Přidejte nám ho.
login
Potřebujete pomoc
Nejprve hledejte v nápovědě, nenaleznete-li kontaktujte nás.
login

Všechna práva vyhrazena © 2011-2012 Prokazdyden.cz