Novinky

05.03.2014 14:38

Vytvořena nová značka Nina Ricci v sortimentu Doplňky.

05.03.2014 14:38

Vytvořena nová značka Paul Christophe, Hype, Eden Rose, Verde, Axel, TATU, Philippe Carat, Bagutti, Patouchka v sortimentu Oblečení.

05.03.2014 14:38

Založen nový obchod Dámská móda MarLen (Středočeský kraj, okres Kladno).

16.12.2012 10:39

Založen nový obchod Zlatnictví Beny (Praha).

16.12.2012 10:31

Založen nový obchod Domi bags (Praha).

16.12.2012 10:31

Vytvořena nová značka Benetton v sortimentu Doplňky.

16.12.2012 10:23

Založen nový obchod Dům módy (Praha).

16.12.2012 10:12

Založen nový obchod Fann parfumerie (Praha).

16.12.2012 10:00

Založen nový obchod Carlo Pazolini (Praha).

16.12.2012 10:00

Vytvořena nová značka Carlo Pazolini v sortimentu Obuv.

Všechny novinky

O projektu

Vyhledávač obchodů s módou Stránka prokazdyden.cz je vyhledávač obchodů s módou rozšířený o poznatky a zkušenosti našich uživatelů s každým konkrétním obchodem. Registrovaní uživatelé zde mohou zadávat, upravovat, mazat nebo hodnotit obchody s oblečením, obuví, kosmetikou, šperky, parfémy či módními doplňky na území České republiky. Tyto obchody si mohou následně všichni ostatní návštěvníci stránek prohlížet a vyhledávat přes sofistikované filtrování.

Fáze projektu V současné době jste jistě nemohli přehlédnout informační banner v hlavičce stránky, který oznamuje, že stránky jsou v pouhé beta verzi. Pokud nevíte, co si představit pod pojmem "beta verze", tak se jedná o takovou verzi aplikace, která je již schopna základního používání, ale zatím není schopna zaručit svůj bezproblémový chod, svou kompletní funkčnost nebo dokonalé ovládání.

Vývoj této aplikace je velmi náročný a jako takový byl rozdělen celkem do tří fází. První fáze probíhala od 1. srpna 2011 do 1. srpna 2012 a jejím úkolem bylo kompletní zmapování trhu, analýza konkurence, vytvoření finančního plánu, zjištění uživatelských požadavků na tuto aplikaci a ve finále kompletní návrh tohoto systému a následný vývoj základního funkcionalit. Tato fáze byla v souladu s termínem již ukončena a aplikace s hotovými základními požadavky byla 1. srpna 2012 zveřejněna pod označením "beta verze".

Nyní se tedy projekt nachází ve druhé fázi svého vývoje, do které vstoupil 1. srpna 2012 a ukončit by jí měl podle plánu 31. srpna 2013. V této fázi je hlavním úkolem všech zůčastněných sběr dat o obchodech s oblečením, obuví, kosmetikou, šperky, parfémy a módními doplňky na území České republiky, včetně reálného hodnocení jejich kvality. Paralelně s tímto sběrem dat se navíc aplikace dále vyvíjí a rozšiřuje o stále další funkcionality, aby na konci této fáze byla plně funkční včetně všech svých naplánovaných funkcionalit. V této fázi, i mimo ni, samozřejmě uvítáme jakékoliv připomínky týkající se tohoto projektu od všech našich uživatelů. Zasílat nám je můžete na adresy dostupné v sekci kontakty. Zároveň ve všech fázích projektu uvítáme všechny uživatele, kteří budou mít zájem nám pomoci se sběrem dat o obchodech ve svém okolí. Využít k tomu mohou obrazovku Přidání nového obchodu.

Poslední fáze projektu počínající 1. zářím 2013 a trvající do konce téhož roku bude již fáze zaměřená hlavně na SEO, marketing a celkové povědomí o projektu. Udržovací vývoj projektu ani sběr dat samozřejmě ukončen nebude, jelikož bez toho by tento projekt nemohl existovat.

Kvalitní data od uživatelů a majitelů obchodů Díky silné interakci mezi tímto vyhledávačem obchodů a jeho uživateli očekáváme velmi kvalitní a aktuální seznam obchodů s oblečením, obuví, kosmetikou, šperky, parfémy a módními doplňky včetně reálného hodnocení jejich kvality. Pokud se navíc ke konkrétnímu obchodu u nás přihlásí i jeho majitel nebo provozovatel, pak u něj bude moci vést jeho aktuálně probíhající slevy, slevové akce a další informace, které se budou zobrazovat ostatním návštěvníkům stránek v detailu obchodu. Výhod pro registrované majitele obchodů u nás bude opravdu nespočet (včetně marketingových kampaní), avšak v současné době není rozhraní pro majitele obchodů připraveno, takže nemá smysl předbíhat.

Všem uživatelům, kteří pomáhají se sběrem dat o obchodech s módou děkujeme, díky vám je tento web užitečnější pro nás všechny.

Reklama Celá Služba je svým uživatelům poskytována zcela bezplatně a Vlastník její provoz z velké části financuje z prodeje reklamního prostoru. Z tohoto důvodu je blokování stahování nebo zobrazovaní reklamy považováno přinejmenším za projev neslušného chování.

Používejte stránky naplno
Registrace je zadarmo a nezabere víc než 3 minuty.
login
Odebírejte novinky
Pomocí kanálu RSS nebo si sestavce vlastní newsletter.
login
Spravujte obsah
Nenašli jste zde nějaký obchod? Přidejte nám ho.
login
Potřebujete pomoc
Nejprve hledejte v nápovědě, nenaleznete-li kontaktujte nás.
login

Všechna práva vyhrazena © 2011-2012 Prokazdyden.cz