Novinky

05.03.2014 14:38

Vytvořena nová značka Nina Ricci v sortimentu Doplňky.

05.03.2014 14:38

Vytvořena nová značka Paul Christophe, Hype, Eden Rose, Verde, Axel, TATU, Philippe Carat, Bagutti, Patouchka v sortimentu Oblečení.

05.03.2014 14:38

Založen nový obchod Dámská móda MarLen (Středočeský kraj, okres Kladno).

16.12.2012 10:39

Založen nový obchod Zlatnictví Beny (Praha).

16.12.2012 10:31

Založen nový obchod Domi bags (Praha).

16.12.2012 10:31

Vytvořena nová značka Benetton v sortimentu Doplňky.

16.12.2012 10:23

Založen nový obchod Dům módy (Praha).

16.12.2012 10:12

Založen nový obchod Fann parfumerie (Praha).

16.12.2012 10:00

Založen nový obchod Carlo Pazolini (Praha).

16.12.2012 10:00

Vytvořena nová značka Carlo Pazolini v sortimentu Obuv.

Všechny novinky

Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů Vlastník těchto stránek a služeb na nich dostupných (dále jen "Vlastník") respektuje vaše soukromí a toto prohlášení o ochraně osobních údajů vás informuje o našich pravidlech týkajících se ochrany osobních údajů získaných při vašem používání webových stránek Prokaždýden.cz, datových vstupů a ostatních služeb na nich dostupných (dále jen "Služba") a způsobu, jak jsou údaje o vás shromažďovány a jak jsou použity.

Služba může pro vaši informaci poskytovat odkazy na internetové stránky třetích stran. Pokud otevřete tyto odkazy, opouštíte tuto Službu a Vlastník nemá pod kontrolou tyto stránky ani jejich zásady ochrany osobních údajů, které se mohou lišit od zásad této Služby.

Osobní informace Pokud se budete chtít stát součástí Služby včetně přidávání, hodnocení a komentování obchodů, pak si budete muset vytvořit uživatelský účet Služby. Při vytváření tohoto účtu požadujeme některé osobní údaje o jeho vlastníkovi, jako je například emailová adresa a heslo, které chrání účet před neoprávněním přístupem.

Při používání Služby mohou být zaznamenávány určité osobní informace, jako například adresa počítače, datum posledního přihlášení, odkud jste na stránky přišli, jak se po nich pohybujete nebo jak dlouho a podobné. Pokud se navíc přihlásíte mohou být tyto informace spojeny s vaším uživatelským účtem včetně dalších informací jakými mohou být vaše oblíbené obchody, hodnocení obchodů, hlasování v anketách a podobné. Abychom zajistili poskytování kvalitních služeb, můžeme do e-mailů a dalších komunikačních prostředků zákaznické podpory založených na kódu HTML vložit značku (tzv. webový signál), která potvrzuje přijetí zprávy. Všechny tyto informace nám pomáhají lépe porozumnět vašim potřebám a zájmům a díky tomu dělat Službu lepší.

Vlastník neprodá ani nepronajme vaše osobní údaje jiným stranám s výjimkou situací, kdy musí reagovat na oprávněné požadavky policie a státních orgánů nebo musí jednat v souladu s veškerými zákony, nařízeními, předvoláními nebo soudními příkazy nebo musí pomoci zabránit bezpečnostním hrozbám, podvodům a dalším škodlivých činnostem nebo musí vynutit nebo ochránit práva a majetek Vlastníka.

Použití E-mailové adresy a další osobní údaje bez souhlasu uživatele nevyužíváme k zasílání komerčních nebo marketingových sdělení. Vaši e-mailovou adresu můžeme bez souhlasu využít k nemarketingovým nebo administrativním účelům (jako jsou informace o podstatných změnách na Službě nebo jiné účely zákaznické podpory).

Pro marketingová a komerční sdělení, jak naše, tak třetích stran, bude využívána vaše emailová adresa pouze po přihlášení do systému odběru novinek. Systém odběru novinek je založený na výslovném přihlášení uživatele k odběru slev a marketingových sdělení určité sorty obchodů nebo módních značek, o které má uživatel zájem.

Soubory cookie, webové signály a informace ze souborů protokolů používáme k následujícím účelům:

  1. ukládání informací, abyste je během této a dalších návštěv Služby nemuseli znovu zadávat.
  2. poskytování vlastního, přizpůsobeného obsahu a informací.
  3. sledování efektivity marketingových kampaní.
  4. sledování souhrnných ukazatelů, například počtu návštěvníků a počtu zobrazených stránek.

Vámi zadané a uložené informace v profilu nebo vlastním obsahu využíváme pro:

  1. poskytnutí přizpůsobených reklamních nabídek.
  2. zabránění a detekce bezpečnostních hrozeb, podvodů a dalších škodlivých činností.
  3. výběru obsahu, který vám bude zasílán (pokud se přihlásíte k odběru novinek).

Veřejně dostupné informace Pokud si vytvoříte uživatelský účet, některé informace o vašem účtu a činnosti v něm budou poskytnuty ostatním uživatelům Služby. Tyto informace mohou zahrnovat datum vytvoření vašeho účtu, datum vašeho posledního přihlášení k účtu, váš věk (pokud se rozhodnete ho zveřejnit), oblíbené značky, oblíbené obchody a podobné informace.

Při určitých činnostech na Službě, jako je přidávání obchodů nebo komentářů se ostatním uživatelům zobrazuje pouze přezdívka uvedená u vašeho uživatelského účtu, nikoli však vaše e-mailová adresa. Ostatní uživatelé vás nemohou kontaktovat, pouze mohou zanechat nový nebo odpovědět na váš stávající komentář.

Veškeré obchody a jejich hodnocení mohou být dále šířena prostřednictvím internetu a dalších mediálních kanálů a mohou být viděna ostatními uživateli Služby a širokou veřejností.

Pokud chcete, můžete zadat i další osobní informace, jako například jméno nebo kraj, které budou zobrazeny ostatním uživatelům. Spolu s těmito informacemi budou ostatním uživatelům zobrazeny i dodatečné informace jako titul uživatele, který se počítá podle uživatelovi aktivity na Službě či jeho oblíbené značky a další.

Vaše volby Pokud máte svůj uživatelský účet můžete kdykoliv v jeho detailu aktualizovat nebo opravovat své osobní informace. Zároveň se můžete kdykoliv odhlašovat či přihlašovat k dalším zasíláním novinek Služby.

Informace, které jsou dostupné ostatním uživatelům na vašem uživatelském profilu, můžete kdykoli změnit na obrazovce nastavení soukromí v administraci uživatelského účtu.

Inzerce Služba se vám snaží nabízet relevantní a užitečné reklamy. Abychom vám mohli nabídnout relevantní reklamy, využíváme širokou škálu informací, včetně souborů cookie, webových signálů, adres IP, údajů o použití a dalších neosobních údajů o vašem počítači nebo zařízení (například typ prohlížeče nebo operační systém). Ať už jste přihlášeni nebo odhlášeni z uživatelského účtu, může se vám reklama zobrazit také na základě údajů, které jste nám poskytli v rámci svého uživatelského účtu, ze kterých vás nebude možné osobně identifikovat.

Sbírání informací o dětech Vlastník vědomě neshromažďuje údaje týkající se dětí do třinácti let věku a ani nezaměřuje své internetové stránky na děti mladší třinácti let.

Nahlášení poruchy zabezpečení Samozřejmě usilujeme o to, abyste se na Službě cítili co možná nejbezpečněji. Proto vás žádáme, abyste nás neprodleně upozornili na obchody a komentáře narušující vaše soukromí, ochranu osobních údajů nebo bezpečnost. Pokud komentář nebo obchod obsahuje bez vašeho svolení vaše osobní údaje, například vaši podobiznu, jméno nebo číslo občanského průkazu, kontaktujte nás prostřednictvím emailu kvůli porušení ochrany osobních údajů.

Revidováno v červnu 2012
Používejte stránky naplno
Registrace je zadarmo a nezabere víc než 3 minuty.
login
Odebírejte novinky
Pomocí kanálu RSS nebo si sestavce vlastní newsletter.
login
Spravujte obsah
Nenašli jste zde nějaký obchod? Přidejte nám ho.
login
Potřebujete pomoc
Nejprve hledejte v nápovědě, nenaleznete-li kontaktujte nás.
login

Všechna práva vyhrazena © 2011-2012 Prokazdyden.cz